Chalupa ONDŘEJOVKA

Chcete si odpočinout a nabrat nové síly a podněty?

Hledáte vhodný prostor k pořádání kurzů, seminářů či jiných skupinových setkání?

Přijeďte do Rychlebských hor na Ondřejovku.

Nabízíme:

ubytování ve stylové chalupě na kopci, obklopené lesy a loukami,
využití velkého půdního prostoru pro pořádání nejrůznějších akcí,
výlety do krajiny, jejíž krásu zatím mnoho lidí neobjevilo,
rozhledy z okolních kopců, kde vidíte široko daleko do kraje,
bylinky k přípravě čajů a dochucení jídel na loukách i v zahradě,
domácí speciality od místních výrobců.

Chalupa leží na půl cesty mezi Hradcem Králové a Ostravou, Olomoucí a polskou Wroclawí. Ve Vlčicích (okres Jeseník) č.p. 53, GPS souřadnice jsou 50.3363272N a 17.0300542E.

 

Kdo jsme?

Jmenujeme se Petra a Ondra. Ve Vlčicích žijeme s dětmi již hezkou řádku let a i když nejsme zdejší rodáci, tento klidný kout světa jsme si zamilovali a našli zde svůj domov.

V roce 2008 jsme koupili staré německé stavení na polosamotě, které Ondra s velkou pečlivostí a smyslem pro detail od té doby rekonstruuje. Jsme rádi, že Vás u nás můžeme přivítat a nabídnout možnost pobýt na pár dní v tomto krásném kraji.

Těšíme se na Vás

 

Jak se u nás líbilo hostům?

Chalupa Ondřejovka je ideální místo pro „cestu z města“ na pár dní s přáteli i celé prázdniny s rodinou. Místo je skvělé jak pro dospělé, tak pro děti, které zažívají nepoznanou svobodu lítání po okolních loukách, lezení po stromech a zkoumání tajemných zákoutí a to vše na dohled ze zápraží s kafíčkem…Okolí chalupy je ideální pro výlety pěšky i na kole do blízkých lesů a nekonečných pastvin, ale i na zámek či koupaliště. Chalupa je skvělá v kteroukoliv roční dobu a jak jen to jde, rádi se na ní vracíme… více
Tereza H. s rodinou (Praha)

Ondřejovka je ráj na Zemi. Oáza klidu a útulna, pozývající k hluboké relaxaci, naladění se na sebe sama a na přírodní rytmus… více
Šárka Martínková (Brno)

 

Chcete nás navštívit? Zavolejte nebo napište a rezervujte si termín.