Ubytování a cena

Kapacita chalupy je 11 lůžek + 8 přistýlek v půdním prostoru.

Rádi bychom zachovali Vaše soukromí a nepropojovali více skupin dohromady. Preferujeme proto, když využijete celou kapacitu chalupy.

Minimální doba ubytování je 3-denní pobyt, tzn. 2 noci.

V ceně je zahrnuto: ubytování,  ručníky, praní ložního prádla, spotřeba vody a elektrické energie, spotřebované dřevo v kamnech a závěrečný úklid.  Pokud v zimních měsících preferujete elektrické vytápění, bude vám započtena cena spotřebované el. energie.

CENÍK 2022

  • Paušální cena za pronájem chalupy – 2000,- Kč/1 noc
  • + poplatek za 1 lůžko – 100,-Kč/ 1 noc.
  • Pejsek 50,-Kč/1 noc

SILVESTROVSKÝ POBYT POSKYTUJEME NA TÝDEN (cca 26. 12. 2022 – 1. 1. 2023) – CENA ZA CELOU CHALUPU (MAX. 19 OSOB) – 35 000 Kč

CENÍK 2023

  • Paušální cena za pronájem chalupy – 2500,- Kč/1 noc
  • + poplatek za 1 lůžko – 100,-Kč/ 1 noc.
  • Pejsek 100,-Kč/1 noc

SILVESTROVSKÝ POBYT POSKYTUJEME NA TÝDEN (cca 26. 12. 2023 – 1. 1. 2024) – CENA ZA CELOU CHALUPU (MAX. 19 OSOB) – 35 000 Kč

Minimální doba ubytování je 3-denní pobyt, tzn. 2 noci.

Nástup na pobyt po 16:00.

Vyklizení chalupy v den odjezdu do 11:00.

V ceně je zahrnuto: ubytování,  ručníky, praní ložního prádla, spotřeba vody a elektrické energie, spotřebované dřevo v kamnech a závěrečný úklid.  Pokud v zimních měsících preferujete elektrické vytápění, bude vám započtena cena spotřebované el. energie.

Pokud si chcete zarezervovat pobyt, mrkněte na aktuální kalendář obsazenosti.

V současné době přijímáme rezervace na rok 2023. Rezervace na rok 2024 spustíme od 1. 1. 2023. Děkujeme za pochopení.

V případě  jiných potřeb nás kontaktujte, určitě se domluvíme!

SVĚTNICE   je největší místností v domě. Je vybavena dvěma postelemi a velkým jídelním stolem. Součástí světnice je plně vybavená kuchyň s varnou deskou, lednicí a nádobím pro přípravu vašich pokrmů. V kuchyni jsou umístěna kamna na dřevo zn. Nordica, která kromě celého přízemí vytápějí i tři ložnice v patře.  V jejich troubě upečete maso i koláče.

KOUPELNY jsou v domě dvě – v přízemí a v prvním patře. Jsou to velké prostorné místnosti, vybavené sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Koupelna v patře je vybavena pračkou. Kromě koupelen je zde ještě jedno samostatné WC s umyvadlem v prvním patře.

ORANŽOVÁ LOŽNICE  je situovaná na jih. Je velmi slunná a teplá s oknem do starého sadu před domem. Je vybavená třemi postelemi, nočními stolky a šatní skříní.

BAREVNÁ LOŽNICE je situovaná na sever. Je tmavší, klidnější s dvěma malými romantickými okýnky a retro výmalbou.  Je zde manželská dvoupostel, dvě samostatná lůžka a stoleček s lampičkou.

NOVÁ LOŽNICE se dvěma střešními okny situovanými na jižní stranu je na rozdíl od dvou přdchozích, které jsou původní,  zcela nově vybudovaná. Je třílůžková s šatní skříní a policemi k odkládání věcí.

PŮDNÍ LOŽNICE se nachází v úplném podkroví nad velkou půdou. Je opatřena celoplošným kobercem a 8 matracemi (přistýlky).

Všechny postele jsou vybaveny kvalitními matracemi s matracovými chrániči.  Přikrývky jsou lehké a teplé v povlečení z jemné bavlny.

PŮDA je velký prostor s dřevěnou podlahou a střešními okny, vhodný pro větší skupiny k pořádání kurzů, přednášek, besed, setkání nejrůznějšího druhu a workshopů. Je vytápěná výkonnými železnými kamny na dřevo. Pro kurzy nabízíme k zapůjčení jogamatky, polštáře  k sezení a deky.

Atmosféru starých časů, která na Vás v chalupě dýchá, umocníte poslechem hudby z gramofonových desek. Můžete si vybrat z nabídky knih a časopisů ke čtení nebo si zahrát deskové společenské hry. K dispozici je WI FI připojení.

OKOLÍ domu je různorodé a nabízí celou škálu vyžití. Zápraží domu je otočeno na jih. Na ranním sluníčku si zde můžete vychutnat snídani. Před domem je ohniště s posezením a svah se starými ovocnými stromy. K dispozici je velký  železný rošt ke grilování.  Dům je obklopený loukami a pastvinami, na kterých se pasou stáda ovcí a koz. V sezóně je možné ochutnat čerstvý kozí a ovčí sýr z malé domácí farmy. Nedaleké lesy nabízejí v letních měsících příjemný stín.

PARKOVÁNÍ pro čtyři auta je možné přímo za domem.

DOPRAVA a dostupnost je po většinu roku dobrá až k domu. Počítejte s tím, že posledních 300m cesty vede do strmého kopce.

Chcete u nás strávit pár dní s rodinou nebo uspořádat kurz? Zavolejte…