Ubytování a cena

Kapacita chalupy je 11 lůžek + 8 přistýlek v půdním prostoru.

Rádi bychom zachovali Vaše soukromí a nepropojovali více skupin dohromady. Preferujeme proto, když využijete celou kapacitu chalupy.

Minimální doba ubytování je 3-denní pobyt, tzn. 2 noci.

O letních prázdninách (červenec a srpen) a o jarních prázdninách (únor – pol. března) preferujeme týdenní pobyty pro rodiny.

V ceně je zahrnuto: ubytování,  ručníky, praní ložního prádla, spotřeba vody a elektrické energie, spotřebované dřevo v kamnech a závěrečný úklid.  Pokud v zimních měsících preferujete elektrické vytápění, bude vám započtena cena spotřebované el. energie.

CENÍK 2024

  • Paušální cena za pronájem chalupy – 2750,- Kč/1 noc
  • + poplatek za 1 lůžko – 100,-Kč/ 1 noc.
  • Pejsek 100,-Kč/1 noc

SILVESTROVSKÝ POBYT POSKYTUJEME NA TÝDEN (cca 26. 12. 2023 – 1. 1. 2024) – CENA ZA CELOU CHALUPU (MAX. 19 OSOB) – 40 000 Kč

Minimální doba ubytování je 3-denní pobyt, tzn. 2 noci.

Nástup na pobyt po 16:00.

Vyklizení chalupy v den odjezdu do 11:00.

V ceně je zahrnuto: ubytování,  ručníky, praní ložního prádla, spotřeba vody a elektrické energie, spotřebované dřevo v kamnech a závěrečný úklid.  Pokud v zimních měsících preferujete elektrické vytápění, bude vám započtena cena spotřebované el. energie.

Záloha 2500,- Kč je vratná, pokud zrušíte pobyt do 20 dnů před nástupem.

Pokud si chcete zarezervovat pobyt, mrkněte na aktuální kalendář obsazenosti.

REZERVACE NA ROK 2025

Rezervace na rok 2025 přijímáme od 1. 1. 2024. Pravděpodobná cena v roce 2025 bude 3000,- Kč za chalupu na jednu noc + 100,- Kč za lůžko.

V případě  jiných potřeb nás kontaktujte, určitě se domluvíme!

 

SVĚTNICE   je největší místností v domě. Je vybavena dvěma postelemi a velkým jídelním stolem. Součástí světnice je plně vybavená kuchyň s varnou deskou, lednicí a nádobím pro přípravu vašich pokrmů. V kuchyni jsou umístěna kamna na dřevo zn. Nordica, která kromě celého přízemí vytápějí i tři ložnice v patře.  V jejich troubě upečete maso i koláče.

KOUPELNY jsou v domě dvě – v přízemí a v prvním patře. Jsou to velké prostorné místnosti, vybavené sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Koupelna v patře je vybavena pračkou. Kromě koupelen je zde ještě jedno samostatné WC s umyvadlem v prvním patře.

ORANŽOVÁ LOŽNICE  je situovaná na jih. Je velmi slunná a teplá s oknem do starého sadu před domem. Je vybavená třemi postelemi, nočními stolky a šatní skříní.

BAREVNÁ LOŽNICE je situovaná na sever. Je tmavší, klidnější s dvěma malými romantickými okýnky a retro výmalbou.  Je zde manželská dvoupostel, dvě samostatná lůžka a stoleček s lampičkou.

NOVÁ LOŽNICE se dvěma střešními okny situovanými na jižní stranu je na rozdíl od dvou přdchozích, které jsou původní,  zcela nově vybudovaná. Je třílůžková s šatní skříní a policemi k odkládání věcí.

PŮDNÍ LOŽNICE se nachází v úplném podkroví nad velkou půdou. Je opatřena celoplošným kobercem a 8 matracemi (přistýlky).

Všechny postele jsou vybaveny kvalitními matracemi s matracovými chrániči.  Přikrývky jsou lehké a teplé v povlečení z jemné bavlny.

PŮDA je velký prostor s dřevěnou podlahou a střešními okny, vhodný pro větší skupiny k pořádání kurzů, přednášek, besed, setkání nejrůznějšího druhu a workshopů. Je vytápěná výkonnými železnými kamny na dřevo. Pro kurzy nabízíme k zapůjčení jogamatky, polštáře  k sezení a deky.

Atmosféru starých časů, která na Vás v chalupě dýchá, umocníte poslechem hudby z gramofonových desek. Můžete si vybrat z nabídky knih a časopisů ke čtení nebo si zahrát deskové společenské hry. K dispozici je WI FI připojení.

OKOLÍ domu je různorodé a nabízí celou škálu vyžití. Zápraží domu je otočeno na jih. Na ranním sluníčku si zde můžete vychutnat snídani. Před domem je ohniště s posezením a svah se starými ovocnými stromy. K dispozici je velký  železný rošt ke grilování.  Dům je obklopený loukami a pastvinami, na kterých se pasou stáda ovcí a koz. V sezóně je možné ochutnat čerstvý kozí a ovčí sýr z malé domácí farmy. Nedaleké lesy nabízejí v letních měsících příjemný stín.

PARKOVÁNÍ pro čtyři auta je možné přímo za domem.

DOPRAVA a dostupnost je po většinu roku dobrá až k domu. Počítejte s tím, že posledních 300m cesty vede do strmého kopce.

Chcete u nás strávit pár dní s rodinou nebo uspořádat kurz? Zavolejte…